2

Taking Woodstock (2009)

rockfilm_132694245679

Hakkında : WoodStock

Konu : Yıl 1969… Greenwich Köyü’nde yaşayan bir iç mimar olan Elliot Tiber, köhne bir motelde yaşayan ebeveynlerine yardım etmek için…

Komedi | Drama | Müzik

Yönetmen : Ang Lee

Oyuncular : Demetri Martin, Henry Goodman, Edward Hibbert

 

 

 

Yıl 1969… Greenwich Köyü’nde yaşayan bir iç mimar olan Elliot Tiber, köhne bir motelde yaşayan ebeveynlerine yardım etmek için El Monaco’ya geri dönemk zorunda kalır. Banka evlerine haczetmek istemektedir, sigorta borcunu ödeyemeyen babaları ise evi yakma niyetindedir. Komşularından yakında hippilerin bir müzik festivali düzenleyeceği haberini alan Elliot yapımcıları arar. Niyeti köhne otellerinden bir miktar para kazanabilmektedir. Yaklaşık 3 hafta sonra yarım milyon insan çok yakınlarındaki arazide toplanmıştır. Bu Elliot için bir kuşağın yaşamını, kültürünü keşfetme fırsatı yaratacaktır.

TRAİLER

2 Comments

  1. I simply want to say I am very new to blogs and actually loved this website. Likely I’m planning to bookmark your website . You definitely have incredible posts. Thank you for revealing your web-site.

  2. I simply want to mention I’m all new to weblog and honestly savored this web page. Almost certainly I’m planning to bookmark your website . You certainly have excellent stories. Bless you for sharing your web page.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir