1

Airheads (1994)

MV5BMjEyMDkwMjE5Ml5BMl5BanBnXkFtZTcwMTU4MDAyMQ@@._V1._SY317_CR5,0,214,317_

Hakkında : Janis Joplin

Konu : üç arkadaş The Lone Rangers isimli bir rock grubu kurmuşturlar. Chazz sürekli radyo istasyonuna gizlice girer, fakat bir türlü kendi şarkılarını dinletemez…

Komedi | Müzik

Yönetmen : Michael Lehmann

Oyuncular :  Brendan Fraser, Steve Buscemi, Adam Sandler

 

 

Chazz (Fraser), Rex (Buscemi) ve Pip (Sandler) isimli üç arkadaş The Lone Rangers isimli bir rock grubu kurmuşturlar. Chazz sürekli radyo istasyonuna gizlice girer, fakat bir türlü kendi şarkılarını dinletemez, dinletemeden onu atarlar. Chazz’ın sevgilisiyle ettiği son kavga artık ondan bu isteği daha büyükleştirir.

airheads

Üçü daha önce gittikleri bir yerden dolayı ellerinde bazı oyuncaklar vesaire vardır. Daha sonra yine istasyona gizlice giren ikili bir kavga yaparlar, Rex oyuncak silahlardan birini çıkarınca oradakiler bunu gerçek sanırlar. Chazz, Rex ve Pip Radyo DJ’ni (Joe Mantegna) gibi vesaire orada çalışanları esir alırlar.

Airheads-1994

Bir süre sonra resmen hayran kitlesi toplayan grubun polislerde onları kimseye zarar vermeden çıkarmak için yollar aramaktadırlar. Fakat kayıt kasetlerinden biri hasar görünce üçlü polisten kasetin diğer kopyasını isterler. Kopyaysa Chazz’ı terk eden sevgilisindedir, oysa sinirinden kaseti çoktan yola atmıştır. Ve memur Wilson (Chris Farley) onu bulmaya çalışır.

 

TRAİLER

One Comment

  1. I simply want to say I am just all new to blogging and site-building and certainly liked this website. Almost certainly I’m want to bookmark your blog . You definitely come with terrific writings. Thanks for sharing with us your web site.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir